Rozvoj manažerů na míru

Připravíme pro vaše manažery smysluplný a praktický program dle vašich potřeb.

  • Probereme vaši situaci ve firmě
  • Ukážeme vám, jaká řešení fungují u našich klientů
  • Vybereme vhodná manažerská témata
  • Sestavíme je do celku, který posune vaše manažery vpřed

Nejen tady najdete absolventy našich programů

Jak vypadají naše manažerské rozvojové programy

Manažerské akademie, jak je v poslední době naši klienti rádi nazývají, jsou určené k pochopení souvislostí a principů při vedení lidí. Je vhodný pro manažery na všech úrovních organizací.

Struktura programu je pečlivě navržená tak, aby umožňovala postupné a smyslupné osvojování manažerských dovedností a návyků.

Obsah neustále ověřujeme a aktualizujeme podle skutečných a hlavně současných potřeb našich klientů.

Uvědomil jsem si, jak jsem zahleděný do svého mikrosvěta. Najednou jsem koukal, jak to může vypadat v jiné bublině a jak se i po těch letech v managementu na sobě dá ještě makat.
Petr, účastník

Kdo se na nás nejčastěji obrací

HR Manažeři velkých firem

Jejich organizace má záměr sladit manažerský přístup napříč celou firmou. Dodáváme tak opakované verze programu pro manažerskou populaci firmy. Častou cílovou skupinou jsou noví manažeři.

Lídři firem nebo velkých oddělení

Typicky střední nebo větší firma, kde top management potřebuje sladit manažerský styl. Najít společný jazyk a způsob řešení problémů. Zadavatelem je často CEO nebo majitel firmy, který se v ideálním případě sám programu účastní.

Manažer jednotlivec

Pokud není organizace dostatečně veliká na to, aby se jí vyplatilo organizovat rozvojový program pro manažerský tým, přichází jednotliví manažeři do otevřeného kurzu, který spouštíme minimálně 1 za rok.

TIP: Podívejte se na náš otevřený kurz Manažerské mistrovství, abyste zjistili, jak může rozvojový program konkrétně vypadat včetně témat a rozložení v čase.


Program staví na každodenní realitě

Manažerské mistrovství je postaveno na tom, co lidé ve vedoucích rolích skutečně právě prožívají. Od začátku kurzu jsou účastníci vedeni k tomu, aby veškeré poznatky aplikovali na svou současnou práci. A aby pracovní témata v progamu zpracovávali. Po každém dni kurzu je možné získané znalosti aplikovat do každodenního provozu a učit se z toho.

Pojďte si vyzkoušet, jak dokážete měnit realitu, ve které jste.


Využíváme mapy 

Manažerské mistrovství využívá mentální mapy, které manažerům usnadňují orientaci v práci s lidmi pro dosažení týmových výsledků. Účastníci pracují se svými konkrétními cíli a skutečnými lidmi. Naše mapy ocenily již tisíce účastníků našich kurzů

  • Rukověť manažera -  6 kroků, které nesmím při naplňování cílů ztratit ze zřetele.
  • Mapa pracovních vztahů - jak dosahovat výsledků právě s lidmi, které mám v týmu já. 
  • Obraz budoucího úspěchu - jak strukturovat přemýšlení o budoucnosti

Jako účastník kurzu si ty mapy osaháte a budete je umět použít.

Mapa pracovních vztahů

Učení prožitkem

Účastníci programu se kromě uplatňování mentálních map učí také pomocí prožitkových aktivit a sdílením svého pokroku nebo toho, co se zatím nedaří v praxi.

V průběhu programu vytváříme situace, které vyžadují v bezpečném prostředí kurzu využít získané znalosti.

Umožňujeme tak účastníkům ověřit nastavení vlastní mysli při setkání se situací velmi podobné realitě. Následující společná reflexe pak umožní zážitek kvalitně zpracovat a zařadit ho do své manažerské výbavy. 


Tenhle kurz mi pomohl strašně moc - dal mi náčiní, které můžu použít. Věci, které jsem dělala intuitivně, můžu začít dělat vědomě.
Jana, účastnice
Pro mě bylo manažerské mistrovství dobré v tom, že jsem si udělal 7 krát čas a věnoval se sám sobě. Obrovským přínosem pro mě bylo sdílení mezi námi a zpětná vazba, kterou jsme dostávali.
David, účastník

Chci rozvojový program pro můj tým nebo firmu

Zaujal vás program natolik, že ho chcete zrealizvoat na míru pro Vaši firmu? S velkou radostí to uděláme.

Napište nám svoje kontaktní údaje, ať víme s kým se máme na programu domlouvat. Po odeslání poptávky se Vám ozveme co nejdříve, nejpozději do 5 pracovních dnů. Proč neslibujeme okamžitou odpověď?

Protože když jsme na kurzu s účastníky, tak se plně soustředíme na ně. A hned po té, se budem rádi plně soustředit na Vaši potávku.

* Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Často se nás ptáte

Jak dlouho program trvá?

Manažerské mistrovství je dlouhodobý program, který trvá půl roku. V základním provedení se program skládá ze 7 bloků.

  1. Náplň práce manažera
  2. Obraz budoucího úspěchu
  3. Mapa pracovních vztahů a manažerské styly
  4. Cesta k obrazu - jak se v týmu pohybovat k cíli
  5. Jak vtahovat lidi - praktická motivace
  6. Dohody a odpovědnosti v týmu
  7. Roztáčejte setrvačník týmu

Mezi prvním a posledním dnem by neměl být rozestup delší než 6 měsíců

Proč jsou mezi bloky mezery?

Smyslem programu je osvojit si získavané dovednosti. Aby to bylo možné, je důležité získané znalosti převádět do praxe. Po každém bloku tak následuje pauza určená k ověřování a využívání získaných poznatků.

Samotné získání infromací nestačí. Aby byly náklady vložené do programu opravdu užitečné, je nezbytné využívání informací a dovedností průběžně trénovat.

Umíte program na míru?

Ano, umíme a často to děláme. Základní struktura programu zůstává zachována, ale často potřebují firmy do programu vložit specifická témata, která jsou v jejich případě důelžitá.

Než se do programu na míru pustíme, potřebujeme si s vámi ujasnit, co má úprava ve vaší organizaci skutečně přinést. Co chcete způsobit? Podle toho pak naplánujeme vhodné řešení.

Jsem jeden manažer, můžu se přidat?
Pro vás je vhodný otevřený kurz Manažerského mistrovství. V tomto kurzu se setkávají mananažeři z firem, pro které je náročné uspořádat kurz uvnitř firmy. Jako jednotlivec tak můžete přijít na kurz s dalšími manažery z různých firem a kromě obsahu kurzu dostáváte unikátní příležitost sdílet své znalosti a získavat zkušenosti spolu s dalšími účastníky z různých odvěttví.
Kolik to stojí?

Cena se odvíjí od formy jakou je program realizován. Nicméně vodítkem k představě o ceně je naše cena 35 000 Kč (bez DPH) za 1 den kurzu.

Program je možné zrealizovat

  • v prezenční formě
  • plně online nebo
  • hybridně, kdy se část kurzu odehrává prezenčně a část osobně

Ozvěte se a uděláme vám konkrétní nabídku odpovídající vašim potřebám.

Pro jednotlivce najdete cenu níže v přihlášce do otevřeného kurzu Manažerského mistrovství.

Jsme velká firma. Zvládnete víc běhů současně?
Běžně pracujeme pro firmy, které mají i tisíce zaměstnanců, takže ano, zvládneme více běhů současně. Mezi jednotlivými bloky programu jsou odstupy v délce několika týdnů, ve kterých účastníci prakticky implementují získané dovednosti. V těchto mezerách pak snadno spustíme další běh.

Cyklus setkání mě oslovil svou provázaností, praktickými úkoly, které mi pomohly nasbírané myšlenky a podněty realizovat ve své práci. Pohnul mě z místa, přesvědčil mě trochu zariskovat s vědomím, že to má cenu.

Eva Měřínská ředitelka Městské knihovny Tábor
Došlo mi, že pokud má někdo chcípnout z přepracování, manažer musí být až jako poslední …, jinak nebude schopen řídit loď do určeného cíle.
Iva Berkrautová ČSOB Pojišťovna, a.s.
Co bych byl předem neřekl, že mi hodně daly “domácí úkoly” mezi setkáními. Donutilo mě to zamyslet se a připravit se a taky poměřovat mou práci s dlouhodobým cílem.
Viktor, účastník

Video podpora pro naše kurzy

Cyklus Manažerské Mistrovství pod vedením Radky Maňákové, Miloše Píchy, Petra Zappe a Pavla Kučery pro mě byl ideálním průvodcem v druhém roce podnikání, kdy jsem naplno začal vést naší mladou firmu. Jednotlivé dny cyklu přesně korespondovaly s tím, co jsem si ve firmě i v hlavě potřeboval urovnat k tomu, aby lidé, které vedu, mohli podávat skvělý výkon. Po prvním setkání jsem si uvědomil, co je ještě třeba udělat, abychom všichni ve firmě zabrali směrem ke společnému cíli, v dalších dvou dnech jsem si ujasnil, jaké přístupy jsou pro mé lidi vhodné a co potřebuji změnit sám u sebe. Čtvrtý den mě překvapil - ukázal mi ještě hlubší rozměr předchozích tří dní a pochopil jsem, kde je rozdíl mezi manažerem řemeslníkem a leaderem. S poznatky z cyklu "Manažerské mistrovství" vím, co mám dělat, abych jednoho dne opravdu tím mistrem byl a aby to byla práce, která mě může těšit ve všech směrech. Doporučuji všem, kteří chtějí v managementu investovat energii do užitečných věcí a nemrhat ji na tam, kde to nedává smysl.
Šimon Rákosník, Rubikon PR

Zajímá vás víc o našich manažerských programech? Chcete slyšet, co řeší jinde a co u nich zabírá?

Ozvěte se nám