Podporujeme lidi, aby zvětšovali vliv na svůj život


Radka Maňáková

Moje pozornost je v současnosti zaměřená na leadership a sílu ženského a mužského principu. Pro mě vědomé zacházení s těmito vnitřními kvalitami znamená možnost překročit vlastní omezení a vytvářet nové možnosti, které přesahují jednotlivce. Miluju mít možnost jít tam, kde „nás síla provází“. Věnuji se také tantře a bioenergetice pro žen na zazehnuti.cz.

Pavel Kučera

Baví mě jakákoliv práce s týmy ať je potřeba zvýšit efektivitu nebo je čas se spíš uvolnit a lépe se poznat. Energii mám v poslední době zaměřenou na mužská témata a vztah rodičů a dětí. Být ve vědomém a individuálním vztahu s každým zvlášť. S partnerem, s každým dítětem, sám se sebou.
Doplňují to přechodové rituály a vůně dřeva v jakékoliv podobě. Vztahové kurzy nyní na otecasyn.com.

Petr Zappe

Zkoumám s lidmi manažerské řemeslo a způsoby, jak se postavit do své síly a stát se nejdříve lídrem svého života a pak i druhých, jak přispět světu svými dary a zažívat u toho radost. Bere mě také vývoj managementu a leadershipu, nové formy spolupráce a fungování lidských společenství. A ještě Lifefulness.

Víťa Žalud

Vědět, jak být dobrým manažerem už na začátku své kariéry, odpustil bych si pár nepříjemných chyb. Chybami se ale člověk učí a tak jsem rád, že teď mohu dalším tovaryšům manažerského řemesla pomáhat na jejich cestě některým chybám se vyhnout. Zaměřuji se hlavně na agilní řízení, řízení distribuovaných teamů a využívání moderních technologií při tom.

Jitka Ulmerová

Věřím, že lidé toho dokáží víc, než si myslí. Tohle heslo mě spolehlivě vede už 12 let na mé vlastní manažerské cestě. Došla jsem až k pozici HR ředitelky. Díky Team Testu jsem objevila nejen svoje poslání: Rozproudit v lidech energii, která je dovede k lehkosti a radosti ze života. S radostí naplňuju poslání v praxi šířením myšlenek hnutí Action for Happiness. Jsem ráda, že jsem součástí společenství TT, kde mám prostor se skvělými parťáky využívat svoji kreativitu, intuici a realizovat svoje puzení posouvat věci v před.

Ondřej Vaňha

Za dvacet let v různých organizacích a na různých manažerských pozicích jsem se naučil, že se věci dají dělat tak, aby nás bavily. Naučil jsem se být přirozený, propojovat soukromý život s pracovním a především jsem v tom všem našel zálibu a možná i poslání.  V poslední době se nejvíce věnuji celostnímu přístupu k obchodování a k manažerským dovednostem. Koučing jako koníček se pro mně postupem času stává životním stylem.

Jitka Havlová

Nabíjí mě všechny aktivity, které mají smysl. Ráda věci ovlivňuji.  Díky Team Testu jsem se naučila být sama sebou a žít tady a teď. Tak jsem teď tady v Team Testu, abych (nejen) to pomohla ukazovat i dalším lidem.

Zvědomujeme manažerům a lídrům všechno, co potřebují pro svůj úspěch: řemeslo, vlastní sílu - dary a talenty - a schopnost vytvářet funkční vztahy.

Minimum z historie

2021 Chceme vás poznat. Zajímá nás, co právě řešíte ve firmě a rádi za vámi dorazíme třeba na kávu nebo se potkáme on-line.

2020 Realizujeme velký výzkum Management v Čechách 2020 a stejnojmennou konferenci - záznamy přednášek.

2017 Sledujeme trendy v managementu a leadershipu - průzkum najdete na blogu.

2015 Pořádáme konferenci Management budoucnosti a stejnojmenný průzkum mezi manažery v praxi.

2015 Vydáváme knihu Adam a Eva v práci.

2011 Vydáváme knihu Husa v čele s oblíbeným manažerským nástrojem - Mapou pracovních vztahů.

2010 Oficiální zrod Team Test s.r.o. Děkujeme Městkému soudu, že nás zapsal k 1. lednu. Dobře se to pamatuje.

2009 Vymýšlíme TT, pod touto hlavičkou děláme projekty pro firmy postižené krizí. Tedy ideální doba pro vznik značky :D

2000 Záčínáme spolu-pracovat. Postupně se potkáváme. Zkušenosti 20 let ve vzdělávání využíváme pro své klienty.


Naše hodnoty

  • Otevřenost
  • Spolupráce (síťování & nekonkurence)
  • Zvědavost & hravost
  • Svoboda (volnost & odpovědnost)
  • Smysluplnost
  • Radost

Domluvte si online konzultaci

Jednoduše si vyberte s kým a kdy se chcete online spojit. V kalendářích níže najdete časy, kdy jsme vám zdarma k dispozici.