Podporujeme lidi, aby zvětšovali vliv na svůj život

Radka Maňáková

Moje pozornost je v současnosti zaměřená na leadership a sílu ženského a mužského principu. Pro mě vědomé zacházení s těmito vnitřními kvalitami znamená možnost překročit vlastní omezení a vytvářet nové možnosti, které přesahují jednotlivce. Miluju mít možnost jít tam, kde „nás síla provází“.

Pavel Kučera

Energii mám v poslední době zaměřenou na mužská témata a vztah rodičů a dětí. Být ve vědomém a individuálním vztahu s každým zvlášť. S partnerem, s každým dítětem, sám se sebou.
Doplňují to přechodové rituály, mladí lídři a vůně dřeva v jakékoliv podobě.

Petr Zappe

Zkoumám s lidmi manažerské řemeslo a cestu k osobnímu leadershipu. V poslední době k tomu vede téma "spolupráce generarací" v týmu. Od otázky jak vést generace Y a Z se dostáváme k pochopení vlastních nastavení a omezujících očekávání. A přitom je to ještě zábava.

Jitka Havlová

Nabíjí mě všechny aktivity, které mají smysl. Ráda věci ovlivňuji.  Díky Team Testu jsem se naučila být sama sebou a žít tady a teď. Tak jsem teď tady v Team Testu, abych (nejen) to pomohla ukazovat i dalším lidem.

Víťa Žalud

Vědět, jak být dobrým manažerem už na začátku své kariéry, odpustil bych si pár nepříjemných chyb. Chybami se ale člověk učí a tak jsem rád, že teď mohu dalším tovaryšům manažerského řemesla pomáhat na jejich cestě některým chybám se vyhnout. Zaměřuji se hlavně na agilní řízení, řízení distribuovaných teamů a využívání moderních technologií při tom.

Jitka Ulmerová

Věřím, že lidé toho dokáží víc, než si myslí. Tohle heslo mě spolehlivě vede už 12 let na mé vlastní manažerské cestě. Došla jsem až k pozici HR ředitelky. Díky Team Testu jsem objevila nejen svoje poslání: Rozproudit v lidech energii, která je dovede k lehkosti a radosti ze života. S radostí naplňuju poslání v praxi šířením myšlenek hnutí Action for Happiness. Jsem ráda, že jsem součástí společenství TT, kde mám prostor se skvělými parťáky využívat svoji kreativitu, intuici a realizovat svoje puzení posouvat věci v před.

Ondřej Vaňha

Za dvacet let v různých organizacích a na různých manažerských pozicích jsem se naučil, že se věci dají dělat tak, aby nás bavily. Naučil jsem se být přirozený, propojovat soukromý život s pracovním a především jsem v tom všem našel zálibu a možná i poslání.  V poslední době se nejvíce věnuji celostnímu přístupu k obchodování a k manažerským dovednostem. Koučing jako koníček se pro mně postupem času stává životním stylem.

Minimum z historie

2019 Chceme vás poznat. Zajímá nás, co právě řešíte ve firmě a rádi za vámi dorazíme třeba na kávu.

2010 Oficiální zrod Team Test s.r.o. Děkujeme Městkému soudu, že nás zapsal k 1. lednu. Dobře se to pamatuje.

2009 Vymýšlíme TT, pod touto hlavičkou děláme projekty pro firmy postižené krizí. Tedy ideální doba pro vznik značky :D

2000 Záčínáme spolu-pracovat. Postupně se potkáváme. Zkušenosti 18+ let ve vzdělávání využíváme pro své klienty.

Zvědomujeme manažerům a lídrům všechno, co potřebují pro svůj úspěch: řemeslo, vlastní sílu - dary a talenty - a schopnost vytvářet funkční vztahy.

Naše hodnoty

  • Smysluplnost
  • Otevřenost
  • Spolupráce
  • Zvědavost
  • Hra