Podporujeme lidi, aby zvětšovali vliv na svůj život

Radka Maňáková

Moje pozornost je v současnosti zaměřená na leadership a sílu ženského a mužského principu. Pro mě vědomé zacházení s těmito vnitřními kvalitami znamená možnost překročit vlastní omezení a vytvářet nové možnosti, které přesahují jednotlivce. Miluju mít možnost jít tam, kde „nás síla provází“.

Pavel Kučera

Energii mám v poslední době zaměřenou na mužská témata a vztah rodičů a dětí. Být ve vědomém a individuálním vztahu s každým zvlášť. S partnerem, s každým dítětem, sám se sebou.
Doplňují to přechodové rituály, mladí lídři a vůně dřeva v jakékoliv podobě.

Petr Zappe

Zkoumám s lidmi manažerské řemeslo a cestu k osobnímu leadershipu. V poslední době k tomu vede téma "spolupráce generarací" v týmu. Od otázky jak vést generace Y a Z se dostáváme k pochopení vlastních nastavení a omezujících očekávání. A přitom je to ještě zábava.

Jitka Havlová

Nabíjí mě všechny aktivity, které mají smysl. Ráda věci ovlivňuji.  Díky Team Testu jsem se naučila být sama sebou a žít tady a teď. Tak jsem teď tady v Team Testu, abych (nejen) to pomohla ukazovat i dalším lidem.

Víťa Žalud

Vědět, jak být dobrým manažerem už na začátku své kariéry, odpustil bych si pár nepříjemných chyb. Chybami se ale člověk učí a tak jsem rád, že teď mohu dalším tovaryšům manažerského řemesla pomáhat na jejich cestě některým chybám se vyhnout. Zaměřuji se hlavně na agilní řízení, řízení distribuovaných teamů a využívání moderních technologií při tom.

Minimum z historie

2019 Chceme vás poznat. Zajímá nás, co právě řešíte ve firmě a rádi za vámi dorazíme třeba na kávu.

2010 Oficiální zrod Team Test s.r.o. Děkujeme Městkému soudu, že nás zapsal k 1. lednu. Dobře se to pamatuje.

2009 Vymýšlíme TT, pod touto hlavičkou děláme projekty pro firmy postižené krizí. Tedy ideální doba pro vznik značky :D

2000 Záčínáme spolu-pracovat. Postupně se potkáváme. Zkušenosti 18+ let ve vzdělávání využíváme pro své klienty.

Zvědomujeme manažerům a lídrům všechno, co potřebují pro svůj úspěch: řemeslo, vlastní sílu - dary a talenty - a schopnost vytvářet funkční vztahy.

Naše hodnoty

  • Smysluplnost
  • Otevřenost
  • Spolupráce
  • Zvědavost
  • Hra