Efektivní komunikace

Proč mi lidi nerozumí? A proč já nechápu, co mi říkají?

Webinář

proběhl 4. 2. 2021 od 14:00

UŽ JSEM JIM TO ŘEKL SNAD 100x

Taky máte poct, že lidi vůbec neposlouchají, co jim říkáte? Odpovídají vám úplně na něco jiného, než jste se jich zeptali?

Každý fungujeme trochu jinak a vidíme určitý druh informací jako podstatnější. Důležitá je i forma jakou je nám sdělení předáváno. A stejně tak to mají lidé kolem nás. Potřebují slyšet a vidět informace způsobem, který jim vyhovuje.

Jak se v lidech vyznat?

Existuje popis typologie pozitivních povahových rysů, která rozděluje naše povahy do čtyř typů. Poznáním svého typu a typu mého partnera v komunikaci můžeme naši vzájemnou komunikaci nastavit tak, abychom si rozuměli.

Pusťte si webinář, který vás porovede poznáním typologie DISC.

Webinář vás provede nenáročnou formou typologií DISC (pozitivní povahové profily)

Ukážeme si, kde jste vy, kde vaši kolegové, kde vaši partneři, děti, rodiče.

U mnoha situací z minula si řeknete: "No jasně, teď už tomu rozumím. To přece dává smysl!"

Chci shlédnout záznam webináře

Co o přednášejícím Pavlu Kůčovi Kučerovi říkají?

Výběr z toho, co o Kůčovi říkají účastníci jeho kruzů a akcí pro firmy a nebo rodiče s dětmi?

"Už deset minut přemýšlím, co bych o tobě jako větu napsal. Jak seš skvělej, co máš všechno za sebou, jak jsme se poznali, co jsme dělali. A furt nevím co z toho vydestilovat aby to dávalo hlavu a patu.
Co mě napadalo: Kůča je indián, chlap, člověk. Stojí za to ho poznat na živo."

Ondřej Raška, partner
Miton

" V dnešní době technologie, dětí ovládajících tablety a totálního odloučení městského člověka od přírody, je Kůča přesně ten, koho chcete, aby vám ukázal, co je v životě opravdu důležité."

Marek Pavala, founder & chef
Fuego

"S Pavlem Kučerou jsem dělala před několika lety rozhovor a byl to pro mě jeden z nejintenzivnějších zážitků mé novinářské kariéry. To, co říkal, dávalo smysl. Bylo to citlivé, racionální, inspirativní povídání a zároveň nevtíravou formou nabízel velmi osvěžující pohled na výchovu dětí, na jejich vztah s rodiči i další témata. Pro mě je Pavel člověkem, který to má "v hlavě srovnané", má co říci a zároveň je nesmírně empatický."

Barbora Vajsejtlová, Novinářka a spisovatelka