Mission Impossible Leaders program 2018

 V této chvíli není naplánovaný další ročník

Mission Impossible Leaders program je pro ty, kteří jsou připraveni pustit se na skutečnou transformační cestu, kde hluboce porozumí sami sobě, rozluští svůj životní záměr a pustí se na zdánlivě „nemožnou misi“, která promění svět kolem nich.

Pouze a jen v tom případě, že jste připraveni toto všechno v sobě objevit, vám doporučujeme tuto cestu.

Mission Impossible Leaders program vás rozvine jako sebevědomého lídra, který bude nezastavitelný v jakémkoliv záměru, pro který se rozhodne. V tomto programu zároveň rozvinete dovednosti komunikace a naslouchání a naučíte se zapojit ostatní do své vize.

Program vedou lektoři, kteří působí ve Velké Británii a Indii

Sunil Savara

Je zakladatelem „Automated Workflow ­ Private Limited”, který je v současnosti asijským poskytovatelem č. 1 pro byznys procesy. Sunil vedl programy, které transformovaly lídry ve finančním sektoru jako Aviva, Prudential, ING and others. Ještě před touto zkušeností vedl IBM byznys v Asia Pacific a dekádu před tím spravoval vlastní IT společnost.

Je spoluzakladatelem nadace Head Held High, jejímž cílem je vymýtit chudobu na planetě. Založil GAP (Global Action on Poverty).

Manisha Dahad MBA

Pracovala jako management konzultant pro MBI, kde se podílela na velkých transformačních projektech pro T-mobile, O2, Cable & Wireless Cable a Virgin Media. S úspěchem vedla programy smysluplného leadershipu Colliers CRE, BDO Stoy Hayward, Nationwide, Save the Children and NEST in the UK.

V současné době se angažuje v průkopnickém koučovacím programu, s cílem změnit myšlení lídrů GAP (Global Action on Poverty in India) a současně pracuje na projektu “rozvoj sociálního podnikání” pod hlavičkou Tower of London in the UK.

Co v programu získáte

 • Zlepšíte svoji schopnost vnímat v každém okamžiku, kdo opravdu jste a umožní vám rozšířit vaše možnosti, naučí vás klíčové principy spolupráce. Rozvinete sebe-uvědomění v roli lídra a oživíte potenciál, který vidíte v lidech okolo sebe a ve světě.
 • Tento intenzivní transformační program vás osvobodí od toho, co vás drží zpátky. Dá vám možnost zažít průlom v oblastech, na které jste se dříve nedívali a posílí vás při řešení konfliktů a neúspěchů.
 • Také zjistíte, že vaše intuitivní kapacita, sebe-uvědomění a propojení s druhými se rozšíří a přinese vám nové možnosti.

Pro koho tento program je

 • Cítíte silné nutkání rozšířit své schopnosti leadershipu a používat je pro smysluplný dopad na svět okolo vás.
 • Jestli chcete mít skutečně velmi jasno o svém životním záměru tak, aby mohl vést vaše konání a rozhodování v životě i v práci
 • Jestli máte touhu objevit, jak být absolutně svobodní a uvolnit svůj potenciál
 • Chcete změnu od stávající stavu k tomu stát se nezastavitelnými do čekoholiv se pustíte

Jazyk

workshop bude veden v angličtině. Kurz je jen pro ty, kteří mohou v angličtině komunikovat. Překlad pro tento program není, důvodem je velká časová náročnost a nutnost přímé interakce s lektory. Podporu v porozumění můžete čekat od Radky Maňákové a ostatních účastníků.

Kdy

 • 27.-30.3. 2018. +
 • 28.-29.6. 2018 +
 • 24.10.2018 +
 • 26.3. 2019 video konference

Časy prvního bloku: od 8:00 ráno do 8 večer a 29.3: do velmi pozdních hodin.

Kde: ve školícím areálu Zámečku Klokočov

Poplatek

za celý program: 45 000 bez DPH za 4 dny + 3 další dny během roku.

Cena zahrnuje vedení a lektorskou práci přímo autory konceptu, materiály, pronájem prostor, ubytování a stravu.

Přihlášky

V případě, že je program pro Vás, ozvěte se do 30. 1. 2018. Nezapomeňte, že počet účastníků je omezen na 10.

* Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
“ I have attended 2-3 Leadership programs so far but this program is totally unique and authentic. Reason being, not only the powerful team of Sunil sir, Manishaji and Rajesh sir but also the authentic and safe space among participants. I don’t know how to put the whole experience in words here. The program has given me totally new knowledge about what is personality and what is our BEING. I came to know how arrogant I have been throughout my life with my mother and also some other people and it was only my arrogance and judgmental attitude in relationship was spoiling all of my relationships. I have learnt how to be grateful towards people I have encountered in my life time and as a leader, how I can increase my awareness about myself and improve my relationships with people so that the quality of my work and life is improved as a result of that.”
Swati Ponnala, účastník