Virtuální bar

Pondělí až čtvrtek 21:00

Tématický lístek & Barmani

14.5.2020 20:00 -  Ženský princip v každodenním provozu (Radha Maňáková)

28.5.2020 20:00 -  Tantra pro ženy (Radha Maňáková)

O co jde?

Doba a naše činnost je díky vzdálené práci ještě hektičtější, než byla před pár týdny. Jenže tenkrát jsme měli možnost večer s někým zajít na jedno a probrat denní i dlouhodobější zážitky a pomocí sdílení si utřásat vlastní myšlenky a brát si inspiraci od jiných. Mě takové posezení vždycky hodně pomáhá. V dnešní době je to s tím setkáváním a sdílením složitější.

Nebo není?

Vždyť si můžeme jednoduše večer sednout se sklenkou dobrého čaje, vína, rumu a jednoduše se online spojit s jinými lidmi, kteří žijí dnešní dobu. A udělat si večerníček.

Jak na to?

Každý všední den od pondělí do čtvrtka otevíráme ve 21:00 virtuální bar TeamTestu, ve kterém je barmanem někdo z členů společenství. A jak víte, barman vždycky naslouchá a někdy se i dobře zeptá. Přijďte si popovídat s dalšími hosty v našem virtuálním baru. Vezměte si sebou svoje příběhy z dnešního dne a podělte se o to, co vám dneska povedlo, nebo co vás potrápilo. Uvidíte, že budete odcházet s příjemným pocitem, že svět je pořád ještě v pořádku a že je to fajn místo k žití.

Dejte nám vědět, že přijdete