Facebook LinkedIn Twitter Google+

Firemní rituály

Termín: 6.12.2017

Navazujeme na tradiční setkání Firemní mýty. Letos na téma Firemní rituály.

Kde: Hotel Alwyn (Vítkova 151/26, Praha 8 - poloha)

V kolik: 8:30 (od osmi káva)

Téma setkání :  Jak může manažer ve spolupráci s HR podpořit prosperitu firmy dobře provedeným rituálem přechodu pracovníka na jinou pozici.

Pozvánka v PDF zde

Potvrzení účasti: Potvrďte prosím svou účast do 27.11. 2017 odesilateli pozvánky nebo na zuzana.v.hamplova@teamtest.cz abychom věděli, pro kolik osob rezervovat židličku a občerstvení.


Setkání pro hybatele (nejen) firem.

„Rituály ve firmě“ jsou tématem roku 2017, protože při práci s klienty v uplynulých letech jsme vypozorovali, jaké chyby do lidské spolupráce jejich absence přináší. Pojďte se podílet na zmapování rituálů, které bychom ve firmě neměli míjet, pokud chceme, aby vztahy v práci fungovaly a lidi měli chuť se na prosperitě firmy podílet.


Jak setkání obvykle vypadá

Čas samotné akce je 8:30 až 10:00. Půl hodiny před i po setkání, s vámi rádi pohovoříme nad kávou i bez ní. Setkání je neformální (oblečení neformální nebo dle vašeho následujícího programu). Na místě bude připraveno občerstvení (káva, voda, čaj, něco k zakousnutí). Pokud patříte k ranním ptáčatům, jste zváni na snídani ještě před samotným začátkem Firemních rituálů - tedy od 8:00.

Potvrďte prosím svou účast zasláním emailu s předmětem „Firemní rituály" na emailovou adresu: teamtest@teamtest.cz abychom věděli, pro kolik osob rezervovat občerstvení.

Texty a videa z jednotlivých setkání se postupně objevují na www.mojemistrovství.cz


Cena jednoho setkání

300 Kč

Ještě více informací a přihlášky na teamtest@teamtest.cz

 

Zpět na přehled kurzů


Napište nám!
Odeslat